SVR TOPIALYSE Huile Lavante 1000ml

Rahatlatıcı, tahriş önleyici ve kaşıntı karşıtı temizleme yağı
0 Yorum
Topialyse Huile Lavante kuru, kaşıntıya eğilimli ve hassas ciltler için nazik bir temizleme yağıdır.

Ürün Açıklaması

Tüm aile için, doğumdan itibaren. Hassas kuru, çok kuru ve alerji eğilimli ciltler için uygundur.

Diğer tüm temizleyicilerin (duş jeli, köpük banyosu, şampuan, intim hijyen, yüz ve el temizleyici, duşta makyaj temizleyici) yerine geçer. Gözleri tahriş etmez.

TOPIALYSE HUILE LAVANTE, tahrişi yatıştırmak ve kaşıntıyı hafifletmek için cilt bakım rutininizin ilk adımını oluşturan etkili bir temizleyicidir. Bu lüks yağ, cildi yoğun bir şekilde beslemek, lipitleri yeniden doldurmak ve nemlendirmek için zengin bileşenlere sahiptir. Aynı zamanda cildin asit koruyucu tabakasını korur ve dış etkenlere (soğuk, sürtünme) ve sert suyun kurutucu etkisine karşı koruma sağlar. İpeksi ve saran yağ dokusu, cildi 24 saat boyunca nemlendirerek anında ve uzun süreli rahatlık sağlar. Cilt yumuşak kalır ve hafifçe hoş kokar.

Nasıl Çalısır?

Cilt hassas veya kuru ise çevresel faktörler, sert su ve hatta uygun olmayan banyo ürünleri (sabun vb.) tarafından daha kolaylıkla tahriş olabilir. Alerjiye yatkın ciltlerde bariyer işlevi daha da bozulur. İyi bir cilt bakım rutininin ilk adımı uygun bir temizleyici kullanmaktır.

Aktif maddelerde yoğunlaşan TOPIALYSE HUILE LAVANTE, diğerlerinin yerini alan nazik, iyi tolere edilen nemlendirici etkili bir temizleyicidir.

% 35 NEMLENDİRİCİ VE LİPİT YENİLEYİCİ AKTİF MADDELER:

-Pamuk yağı dahil Omega 3, 6 ve 9: lipit yenileyici, cilt bariyerini onarır ve korur.
-24 saat nemlendirme.

Niasinamid: Hassas cildi yatıştırmak için en iyi aktif maddelerden biridir.

Prebiyotik şeker: Mikrobiyom dengesine saygı duyar, cilt florasını yeniden dengelemeye yardımcı olarak kaşıntıyı azaltır.
Optimum tolerans için ultra hafif yüzey aktif maddeler içeren temizleme formülü: cildi tahriş etmeden veya kurutmadan nazikçe temizler. Cilt dış etkenlere (sürtünme, soğuk, sert su vb.) karşı korunur.

İÇİNDEKİLER : AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, SODIUM C14-16 OLEFIN SULFONATE, SODIUM LAUROAMPHOACETATE, COCO-BETAINE, NIACINAMIDE, CITRIC ACID, SODIUM OLIVAMPHOACETATE, ALPHA-GLUCAN OLIGOSACCHARIDE, PARFUM (FRAGRANCE), SACCHARIDE ISOMERATE, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, POLYGLYCERYL-3 COCOATE, POLYGLYCERYL-10 LAURATE, GOSSYPIUM HERBACEUM (COTTON) SEED OIL, SODIUM CITRATE

İçerik listesi değişebilir; satın aldığınız ürün üzerindeki listeyi kontrol etmenizi öneririz.

Nasıl Kullanılır ?

Günlük kullanım için. Doğumdan itibaren yeni doğanlar (prematüre bebekler hariç), çocuklar, yetişkinler, hamile kadınlar için uygundur. Gözlerinizi yakmaz.

Diğerlerinin yerini alan hassas temizleyici: duş jeli, duş jeli, şampuan, kişisel hijyen, yüz ve el temizleyici, aynı zamanda makyaj temizleyici olarak da idealdir.

Duş için: Islak cildinize uygulayın ve yumuşak, kremsi bir köpük oluşana kadar masaj yapın, ardından durulayın ve ovmadan nazikçe kurulayın. Banyo için: Küveti doldururken üç pompaya eşdeğer miktarda ekleyin.

Kolayca durulanır. Banyo veya duşta yağlı kalıntı bırakmaz.

Boş ambalajı geri dönüştürmeyi unutmayın!
• Şişe %100 geri dönüştürülebilir.