SVR TOPIALYSE Gel Lavant 1000ml

Tüm ailenin hassas cildi için kuruluk karşıtı temizleyici
0 Yorum
Bebek, çocuk ve yetişkin tüm ailenin kuru ve hassas cildi için sabun içermeyen yumuşak temizleme jeli

Ürün Açıklaması

TOPIALYSE Gel Lavant cildi nazikçe temizlerken kurumasına neden olan faktörlere karşı korur. Yatıştırıcı, 24 saat nemlendirici formülü, anında ve uzun süreli rahatlık için kaşıntıyı azaltır ve cildi yumuşatır. TOPIALYSE Gel Lavant, cilt bariyerinizi korumak için %89 doğal içeriğe sahiptir. Biyolojik olarak parçalanabilen formülü sayesinde cildinize ve gezegene saygı duyar.

%95'i cildinin anında rahatladığını ve yatıştığını,
%95'i kaşıntı hissini azalttığını,
%91'i ciltlerini nemlendirdiğini ve gerginlik ve tahriş hissini azalttığını söyledi.

21 gün boyunca günde 1 kez 23 kullanıcı üzerinde öz değerlendirme.

Nasıl Çalısır?

Hassas ciltler dış etkenlere (kirlilik, sıcaklık değişimleri vb.) karşı daha savunmasız ve geçirgendir. Özellikle cilt bakımı rutininin ilk adımı olan yıkama sırasında özel bir bakıma ihtiyaç duyar. Cildin kurumasını ve tahriş olmasını önlemek için sülfatlardan ve sabunlardan kaçınmak ve en hassas cilde bile saygılı, iyi tolere edilen, hafif temizleyiciler kullanmak önemlidir. TOPIALYSE GEL LAVANT, ultra yumuşak sabun içermeyen temizleme kompleksi sayesinde cilt bariyerini onarır ve korur. Sadece 10 bileşen içerir, %89 doğal kökenlidir.

Bitkisel gliserin : Cilt bariyerini korurken optimum cilt nemi sağlayan temel bir nemlendirici.
Üç iyi tolere edilen, hafif yüzey aktif madde : Tahrişi ve kuruluğu azaltırken kirleri nazikçe ortadan kaldıran kremsi bir köpük oluşturur. 

Dermatolojik, oftalmolojik ve jinekolojik kontrol altında hassas ciltler üzerinde test edilmiştir. Sabun içermez. Fizyolojik pH. Hipoalerjenik.

İÇİNDEKİLER : AQUA/WATER/EAU, SODIUM C14-16 OLEFIN SULFONATE, COCO-GLUCOSIDE, COCO-BETAINE, GLYCERIN, PARFUM (FRAGRANCE), CITRIC ACID, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, SODIUM PHYTATE

İçerik listesi değişebilir; satın aldığınız ürün üzerindeki listeyi kontrol etmenizi öneririz.

Nasıl Kullanılır ?

Islak cilde uygulayın, köpürtün, durulayın ve ovalamadan nazikçe kurulayın. Doğumdan itibaren bebek (prematüre hariç), çocuk, yetişkinlerin kullanımına uygundur.  Gözleri tahriş etmez.