S.S.S 

SVR, dermatolojik aktif bileşenlerde en yoğun bakım. Dermokozmetik ürünler %100 hassas ciltler üzerinde test edilmiştir. 1962'den beri bir misyon: performansı en üst düzeye çıkarmak için yüksek konsantrasyonlu ürünler. Toleransı optimize etmek için özel olarak formüle edilmiştir.

Numuneleri nereden alabilirim?

Farklı ürün gruplarımızı ve yeni ürünlerimizi test etmek için web sitemizdeki herhangi bir sipariş için 3 deneme dozu sunulmaktadır.

Ürünlerimizin örnekleri eczanelerde, eczanelerde de mevcuttur, sizi aşağıdaki bağlantıya tıklayarak size en yakın perakendeciyi bulmak için 'Satış Noktaları' sayfasına gitmeye davet ediyoruz

Sadakat programınız var mı?

Bir sadakat programı sunmuyoruz ancak ekiplerimiz bu hizmetin geliştirilmesi üzerinde çalışıyor.

Bültenimize kaydolun
✨Haber bültenimize kaydolun. Cildinizin bakımı için SVR Lab'den en son haberleri ve ipuçlarını alın. ✨
Yasal Uyarı
E-posta adresiniz, size haber bültenimizi ve ticari tekliflerimizi göndermek için Laboratoire SVR tarafından işlenecektir. Kişisel verilerinizin işlenmesine erişme, bunları düzeltme, silme, karşı çıkma, sınırlandırma, kişisel verilerinizin taşınabilirliği hakkı ve ölümünüzden sonra verilerinizin akıbetine ilişkin yönergeler belirleme hakkına sahipsiniz. Daha fazla bilgi için Gizlilik Politikamıza bakın.