SVR SEBIACLEAR Micro-Peel 150ml

Gözenekleri pürüzsüzleştirmeye yardımcı arındırıcı losyon
0 Yorum
Siyah nokta, genişlemiş gözenekler ve lekeler gibi cilt kusurlarını ortadan kaldırmaya yardımcı yüksek konsantrasyonlu temizleyici

Ürün Açıklaması

Akneye meyilli hassas ve yağlı ciltler için özel olarak formüle edilmiştir.

Yetişkinlerin %40'ından fazlası (1) düzenli olarak lekeler ve kusurlarla savaşıyor. SEBIACLEAR Micro-Peel, gözenekleri açan ve cildi pürüzsüzleştiren yüksek konsantrasyonlu losyon güçlü bir aktif madde kombinasyonu sunar. (2) Tamamlayıcı keratolitik asitler sayesinde tolere edilebilirlikten ödün vermeden gözenekler, lekeler ve siyah noktalar üzerinde çalışır. Cildi kurutmadan, nazikçe eksfoliye eder, ölü hücrelerin yüzeyinden atılmasına yardımcı olur. Ultra taze dokusu cilt tarafından hızla emilir ve cildi arındırarak esnek ve nemli hissettirir. Komedojenik değildir ve dermatolojik olarak test edilmiştir.

Evet, temiz bir formülle temiz bir cilde sahip olabilirsiniz!
Sadece sekiz bileşen ve bileşenlerin %90'nından fazlası doğal kökenli. Bütün bunlar çevre dostu ambalajlarda! (3)  %100 geri dönüştürülebilir %25 geri dönüştürülmüş plastik içeren bir şişe kullandık.

(1) Skroza, N; Tolino, E; Mambrin, A; Zuber, S; Balduzzi, V; Marchesiello, A; Bernardini, N; Proietti, I; Potenza, C. Adult acne versus adolescent acne. J Clin Aesthet Dermatol 2018 , 11, 21– 25v (2) SVR'de  (3) Çevre dostu tasarımlı ambalaj


HASSAS AKNEYE YÖNELİK CİLT ÜZERİNDE KANITLANMIŞ ETKİNLİĞİ: 
• 28 günde lekelerde %36 azalma(2)
• 28 günde siyah noktalarda %38 azalma(2)
• Micro-Peel'i Sebiaclear Serum ile birleştirmek, kusurları önleme etkisini artırır: %100(3)
HEMEN DÜZELTME:
• 7 günde temiz cilt: %90(1)
• Tek kullanımdan sonra gözeneklerde azalma(2)

Öz değerlendirme, 28 gün boyunca 30 gönüllü arasında memnuniyet yüzdesi, günde iki kez uygulama. (2) Dermatolojik puanlama, 28 gün boyunca 30 gönüllü, günde iki kez uygulama. (3) Öz değerlendirme, memnuniyet yüzdesi, 21 gönüllü, 28 gün.

Nasıl Çalısır?

Sivilce, özellikle ergenliğin ötesine geçtiğinde gerçek bir savaş olabilir. Etkili bir bakım için sabrınız ve cilt bakım rutininize sıkı bir şekilde uymanız gerekir. SEBIACLEAR MICRO-PEEL, yeni bir ürün türüdür, cildi pürüzsüzleştiren ve gözenekleri açan, %90 doğal içerikle formüle edilmiş ve etkili aktif maddelerle konsantre edilmiş, kusurları önlemeye yardımcı bir cilt bakım suyudur.

%4 niasinamid: Kızarıklığı yatıştırmak ve azaltmak için kusurları gidermeye yardımcı,
%1 çinko: Cildi arındırmak ve uzun süreli sonuçlarla aşırı sebumu anında düzenlemek için,
Laktobiyonik Asit, popüler AHA'lara benzer şekilde hareket eder ancak cildiniz tarafından daha kolay tolere edilir. Bu, yüksek moleküler ağırlığı sayesindedir, yani çok derine batmaz ve yüzey seviyesinde peeling yapmaya odaklanır. Gelecekteki leke riskini azaltmak için Salisilik Asit ile birleştirilmiştir.

İÇİNDEKİLER : AQUA/WATER/EAU, ALCOHOL DENAT, NIACINAMIDE, LACTOBIONIC ACID, ZINC GLUCONATE, SALICYLIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, PARFUM (FRAGRANCE)

İçerik listesi değişebilir; satın aldığınız ürün üzerindeki listeyi kontrol etmenizi öneririz.

Nasıl Kullanılır ?

Sabah ve akşam, bir pamuklu ped ile tüm yüze, kusurlu bölgelere konsantre olarak uygulayın. Doğrudan avuç içinden de uygulanabilir.