Gizlilik Politikası

Önsöz

- Bu Gizlilik Politikası, Genel hüküm ve koşulların ayrılmaz bir parçasıdır. Bu nedenle, ikincisinde kullanılan tanımlar bu Gizlilik Politikasında yeniden kullanılmaktadır. - Bu Gizlilik Politikasının amacı, Kişisel Verilerinin Web Sitesinden nasıl toplandığı, Veri Sorumlusu tarafından nasıl işlendiği ve Müşterilerin aşağıda tanımlanan bu işleme ilişkin hakları hakkında Müşterileri bilgilendirmektir. 


Kişisel Verilerin Saklanması
• Web Sitesi, iletişim bilgilerine buraya tıklayarak ulaşılabilen şirket tarafından barındırılmaktadır
• Müşterilerin Kişisel Verilerinin güvenli bir ortamda saklanması ve bozulmaması, zarar görmemesi veya yetkisiz üçüncü kişiler tarafından erişilmesinin önlenmesi için tüm önlemler alınmıştır. Müşteri tarafından iletilen bilgiler asla ticari amaçlarla üçüncü şahıslara iletilmez, satılmaz veya takas edilmez.
 Web Sitesinde Kişisel Verilerin Toplanması

- Veri Sorumlusu, bir Hesap oluşturulduğunda ve daha sonra oluşturulurken tamamlandığında Müşteri tarafından sağlanan veya gezinirken spontane olarak iletildiği ve üç (3) yıl süreyle saklanan aşağıdaki Kişisel Verileri toplar . Müşterinin Web Sitesine son bağlantısından itibaren aktif baz: - Adı, - Adı, - E-posta adresi, - Posta teslimat adresi, - Fatura adresi, - Varsa şirket adı, - Müşteri'nin Hesap, - Varsa, hariç tutma neden(ler)i (bir aydan daha eski olmayan ve hariç tutmayı haklı kılan eylemlerin gösterilmesini mümkün kılan tüm unsurlar),  


- Müşterinin Web Sitesinde gezinirken bağlantı verileri (tarih, saat, IP adresi, görüntülenen sayfalar).


- Uygun olduğu durumlarda, Veri Sorumlusu, Müşteri tarafından Özel Haklarının kullanılması sırasında, Müşteri'nin 2. maddede belirtilen kimlik belgesinin nüshasını toplar ve alındığı tarihten itibaren aktif olarak bir (1) yıl süreyle saklar. .  

Bültenimize kaydolun
✨Haber bültenimize kaydolun. Cildinizin bakımı için SVR Lab'den en son haberleri ve ipuçlarını alın. ✨
Yasal Uyarı
E-posta adresiniz, size haber bültenimizi ve ticari tekliflerimizi göndermek için Laboratoire SVR tarafından işlenecektir. Kişisel verilerinizin işlenmesine erişme, bunları düzeltme, silme, karşı çıkma, sınırlandırma, kişisel verilerinizin taşınabilirliği hakkı ve ölümünüzden sonra verilerinizin akıbetine ilişkin yönergeler belirleme hakkına sahipsiniz. Daha fazla bilgi için Gizlilik Politikamıza bakın.