SVR CICAVIT+ Creme 40ml

Cilt onarımını hızlandırmaya yardımcı yüz ve vücut kremi
0 Yorum
Yaralar, sıyrıklar, yanıklar, yara izleri, böcek ısırıkları + dövmeler için yatıştırıcı bakım kremi. Yenidoğan+'dan itibaren uygundur.

Ürün Açıklaması

Tüm ailenin kullanımına uygun, hasarlı ve tahriş olmuş cildi rahatlatıp yeniden dengeleyen, günlük kesikler ve sıyrıklar gibi yüzeysel hasarlar için bakım kremi. Cicavit+ Cream cildi 7 kat daha hızlı onarır (1) ve hasarlı ve tahriş olmuş cildi yoğun bir şekilde yatıştırır. Dermatolojik soyma işlemlerinden sonra cildin onarılmasını ve yatıştırılmasını destekler. Güçlü kaşıntı önleyici, yatıştırıcı etkisi yara izlerinin iz veya kızarıklık olmadan iyileşmesine yardımcı olurken, eriyen dokusu rahatlık ve anında koruma sağlar. Kuruluk, kızarıklık, çatlaklar ve sıyrıklar, bebek bezi egzamaları, pişikler, dövmeler, hafif - yüzeysel yanıklar, güneş yanığı, epilasyon, tıraş gibi işlemlerden sonra kullanılabilinir. Doğumdan itibaren bebek, çocuk ve yetişkinlerin kullanımına uygundur. 

KATILIMCILARIN BİLDİRİMİ:
• %80 (2) katılımcı cilt onarımını hızlandırdığını,
• %85 (2) katılımcı tahriş olmuş cildi uzun süreli yatıştırıcı etkiyle koruduğunu,
• %75(2) katılımcı izleri, kızarıklığı ve kaşıntıyı azalttığını söyledi.

DERMATOLOJİK SOYMA İŞLEMİNDEN SONRA ETKİ DEĞERLENDİRMESİ:
• Katılımcıların %80 (3) hassaslaşmış cildi hızla onardığını,
• %90 (3) katılımcı yoğun şekilde beslendiğini ve yatıştırdığını,
• %85(3) katılımcı cilt tahrişini giderdiğini söyledi.

(1) Hasarlı cilt ile karşılaştırıldığında onarım formülü üzerinde ex vivo çalışma.
(2) 20 gönüllü üzerinde 28 gün boyunca günde iki kez uygulanan kullanım testi
(3) 18 ile 70 yaşları arasındaki 20 yetişkin kadın gönüllü. Sertifikalı bir dermatolog tarafından uygulanan peeling tedavisinden sonra ürün, sabahları günde iki kez yüze uygulandı. 14 gün boyunca.

Nasıl Çalısır?

Dermatolojik, pediatrik ve jinekolojik kontrol altında test edilmiştir. Hipoalerjenik. OPTİMUM ETKİNLİK İÇİN AKTİF ONARIM VE FOTOKORUYUCU İÇERİKLERİN

EN YÜKSEK (1) KONSANTRASYONU:
Cildin yeniden şekillenmesini sağlayan aktif onarım kompleksi:
• Cilt 7 kat daha hızlı onarılır. (2)
• Yatıştırıcı iz önleyici etki.

Ramnoz açısından zengin polisakkarit:
• Koruyucu bir film oluşturur ve patojenik bakterilerin cilt yüzeyine yapışmasını engeller.
• Kızarıklığı ve ısıyı azaltır.

Mikrobiyota etki eden bir prebiyotik şeker:
• Cilt onarımının hızını ve kalitesini optimize etmek için faydalı bakteri florasının büyümesini uyararak cildin florasını yeniden dengeler.

(1) SVR'de. (2) Hasarlı cilt ile karşılaştırıldığında onarım formülü üzerinde ex vivo çalışma

İÇİNDEKİLER : AQUA (PURIFIED WATER), HYDROGENATED POLYISOBUTENE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, GLYCERIN, DIMETHICONOL BEHENATE, ORBIGNYA OLEIFERA SEED OIL, PROPANEDIOL, ETHYLHEXYL STEARATE, DIMETHICONE, PEG-30 DIPOLYHYDROXYSTEARATE, ALPHA-GLUCAN OLIGOSACCHARIDE, CAFFEYL GLUCOSIDE, DISODIUM ACETYL GLUCOSAMINE PHOSPHATE, GLUCOSE, RHAMNOSE, TOCOPHEROL, 1,2-HEXANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, CITRIC ACID, GLUCURONIC ACID, MAGNESIUM SULFATE, PENTYLENE GLYCOL, SODIUM HYDROXIDE, XANTHAN GUM, P-ANISIC ACID

İçerik listesi değişebilir; satın aldığınız ürün üzerindeki listeyi kontrol etmenizi öneririz.

Nasıl Kullanılır ?

Etkilenen bölgelere tamamen iyileşene kadar günde iki kez uygulayın. Uygulamadan önce cildin temiz ve kuru olduğundan emin olun. Sadece harici kullanım içindir.