SVR [HYALU] Biotic 50ml

Yaşlanma karşıtı, kırışıklık karşıtı nemlendirici jel krem
0 Yorum
Cildi dolgunlaştırmak ve nemsizliğin neden olduğu kırışıklıkları ve ince çizgileri hafifletmek için hyaluronik asitle zenginleştirilmiştir.

Ürün Açıklaması

Cildinizin işlevi için gerekli olan üç aktif maddenin bir kombinasyonu ile cildinizi yenileyin! Pastörize probiyotikler, stabilize C vitamini ve hyaluronik asit. Kırışıklıkların ve ince çizgilerin yumuşatılması ve nem kaybının önlenmesi için hyaluronik asit ile zenginleştirilmiştir. Su bazlı serinletici jel dokusu ile cildi besler, ciltte tazelenme hissi bırakır.

• Sadece 30 dakikada +%59 daha fazla nem (1)
Cilt anında rahatlar:
• -%50 daha az gerginlik (2)
• -%64 daha az ısı (2)

Daha fazla elastikiyet ve pürüzsüz kırışıklıklar:
• Cilt +%21 daha fazla esnekliğe sahiptir (3)
• Cilt +%32 daha esnektir (3)
• Kırışıklıklarda ve kaz ayaklarında -%21 azalma (4)

Kullanıcılar onu seviyor!
• %95'i cildinin doğal neminin arttığını ve cildinin gün boyu rahat olduğunu söyledi (5)
• %91'i cildinin daha sıkı olduğunu söyledi (5)

(1) Korneometri 14 kadın bir uygulamadan 30 dakika sonra ortalama % gelişme (2) Kendini değerlendirme 22 kadın bir uygulamadan hemen sonra ortalama % gelişme (3) Kendini değerlendirme 22 kadın 28 gün iki kez uygulama ortalama % gelişme (4) Dermatolojik puanlama  22 kadın 28 gün iki gez uygulama % ortalama gelişme (5) Öz değerlendirme 22 kadın 28 gün günde iki kez uygulama  % memnuniyet

Nasıl Çalısır?

Dehidrasyon bir cilt durumudur ve yağlı, kuru veya karma olsun tüm ciltler buna duyarlıdır. Nemsiz cilt, su eksikliği olan cilttir. Dehidrasyon, çeşitli faktörler nedeniyle oluşabilir: çevresel (soğuk, kirlilik, UV vb.), dış (sigara, alkol), duygusal (stres, yorgunluk), uygun olmayan kozmetik ürünler veya tıbbi tedaviler (örn. akne için). Cildin yüzeyindeki hidrolipidik film, cilt neminin buharlaşmasını yavaşlatan doğal bir kalkan oluşturur. Bu bariyer işlevini sürdürmek için hidrasyon esastır. Cildin su eksikliği varsa, bariyer işlevi etkilenir ve nem daha hızlı dışarı çıkar. Sonuç olarak, cilt daha az esnek ve parlak hale gelir, gergin ve rahatsız hisseder. Dehidrasyon ince çizgiler de görünebilir.

SVR, her biri cilt için temel bir faydası olan dört aktif maddeyi titizlikle seçmiştir: SVR , cilt bariyerini güçlendirmek için PASTÖRİZE PROBİYOTİKLER kullanır. Bu özel türleri seçtik çünkü pastörizasyon işlemi, cilt bariyerini güçlendiren ve koruyan ve aynı zamanda onu nemlendiren probiyotik özelliklerini korumalarını sağlıyor.

Hyaluronik asit üretimi 25 yaşından itibaren azaldığından, Ar-Ge ekibimiz DÜŞÜK MOLEKÜLER AĞIRLIKLI HYALURONİK ASİT ile ORTA MOLEKÜLER AĞIRLIKLI HYALURONİK ASİT kullanmayı tercih etti . Bu çift, hidrasyon sürecini desteklemek ve kırışıklıkları dolgunlaştırmak ve yumuşatmak için sinerjik olarak çalışır.

C vitamini cilt için hayati öneme sahiptir, ancak vücudumuz onu doğal olarak üretmez. Saf haliyle kararsızdır ve zamanla özelliklerini kaybederek oksitlenir. Ar-Ge ekibimiz bu nedenle STABİLİZE C VİTAMİNİ kullanmayı tercih etti . Cilt serbest radikallere karşı korunur.

Lüks su bazlı jel dokusu, ciltteki sıcaklık ve gerginlik hissini anında yatıştırır. Taze, çiçeksi, misk kokusu tazelik hissi yaratır. Cilt yenilenir ve nemlenir, anında dolgunlaşır ve yatıştırılır.

Üstelik doğal ve geri dönüştürülebilir! Formül, %80 oranında doğal kaynaklı içerik içerir ve cam bir kapta paketlenmiştir. Bu, kullanımı ve geri dönüşümü kolaylaştırır!

Dermatolojik kontrol altında ve %100 hassas ciltler üzerinde test edilmiştir.

İÇİNDEKİLER : AQUA/WATER/EAU, BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, ASCORBYL TETRAISOPALMITATE, 1,2-HEXONADIOL, C10-18 TRIGLYCERIDES, CARBOMER, MALTODEXTRIN, SODIUM HYALURONATE, SODIUM ACRYLATES COPOLYMER, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, CAPRYLYL GLYCOL, PARFUM (FRAGRANCE), SODIUM HYDROXIDE, LECITHIN, LACTOBACILLUS FERMENT, PENTAERITHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, SODIUM ACETYLATED HYALURONATE

İçerik listesi değişebilir; satın aldığınız ürün üzerindeki listeyi kontrol etmenizi öneririz.

Nasıl Kullanılır ?

Sabah ve/veya akşam yüze ve boyuna eşit olarak uygulayın. Cildinizin ihtiyaçlarına göre uyarlanmış kişiselleştirilmiş bir rutin için Ampoule [A] Lift , Ampoule [B3] Hydra veya Ampoule [C] Anti-Ox ile eşleştirin.