SVR [B3] Hydra Essence 150ml

Cildi yatıştırıp, yaşlanma belirtilerinden koruyan hızlı emilen losyon
0 Yorum
Güçlendirilimiş cilt için %2 vitamin B3 (niasinamid) + hyaluronik asit birlikte.

Ürün Açıklaması

Hassas, nemsiz kalmış cilt, kırışıklık kaybına karşı.

B3 vitamininde konsantre olan bu losyon, 24 saat boyunca yatıştırır, pürüzsüzleştirir ve nemlendirir. Yaşlanmayı hızlandırabilecek tahrişi azaltır. Rahatlatıcı formülü cildi yatıştırıp dengeleyerek günden güne cilt kalitesi güçlenmesine yardımcı olur. Cildi günlük rutininizin geri kalanı için hazırlar. Sonuçlar görülebilir!

1 uygulamadan sonra:
• + %46 yumuşamış cilt(1)
• + %20 dolgun cilt(2)
• + %22 daha elastik cilt(2)

1 ay sonra:
• -%46 yorgunluk belirtisi(3)
• -%21 kaz ayağı kırışıklıkları(4)

Nasıl Çalısır?

Sadece 15 bileşen içeren ve koku içermeyen minimalist formülü, hassas ciltler için özel olarak tasarlanmıştır. B3 Vitamini cildi nemlendirir ve güçlendirir. [B] Essence, farklı moleküler ağırlıklara sahip (orta ve yüksek) iki hyaluronik asit ile birleştiğinde, susuz kalmış cildi dolgunlaştırır. Komedojenik olmayan. Dermatolojik kontrol altında %100 hassas cilt üzerinde test edilmiştir.

İÇİNDEKİLER : AQUA/WATER/WATER, PROPYLENE GLYCOL, GLYCERIN, DIGLYCERIN, ISOPENTYLDIOL, NIACINAMIDE, SACCHARIDE ISOMERATE, SODIUM HYALURONATE, 1,2-HEXANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, CAPRYLYL GLYCOL, CITRIC ACID, PENTYLENE GLYCOL, SODIUM CITRATE, SODIUM LACTATE, XANTHAN GUM

İçerik listesi değişebilir; satın aldığınız ürün üzerindeki listeyi kontrol etmenizi öneririz.

Nasıl Kullanılır ?

Sabah ve akşam temiz cilde, serum veya cilt bakım ürününüzün altına, bir pamuk yardımıyla veya avucunuzun içinde uygulayın.